1. ročník Letní velké ceny

1. turnaj 6.května 2011 Výsledky
2. turnaj 20.května 2011 Výsledky
3. turnaj 3.června 2011 Výsledky
4. turnaj 17.června 2011 Výsledky
5. turnaj 24.června 2011 Výsledky
6. turnaj 22.července 2011 Výsledky
7. turnaj 29.července 2011 Výsledky
8. turnaj 12.srpna 2011 Výsledky
9. turnaj 2.září 2011 Výsledky

Rozpis turnaje: zde

Konečné pořadí:

Poř#HráčOddíl1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11#Celkem
1.Jeřábek VladimírSK Slatina21111321171820137155138
2.Daněk Zdeněk ml.Sokol Němčice 212017191213911711124
3.Konečný LukášTJ Chropyně  195711111813 791
4.Palásek MichalSokol Němčice1754513787971381
5.Vlach MartinSokol Němčice 585111525413769
6.Král FilipTJ Chropyně       162019762
7.Janík MichalSokol Němčice79456254157358
8.Beneš Jan ml.Sokol Ondratice71483756553357
9.Cigánek JanSK Slatina 7611855775556
10.Vlach MichalSokol Němčice 6127577554554
11.Daněk Zdeněk st.Sokol Drnovice 4854715535453
12.Matula JaroslavSlavia Kroměříž211623371125450
13.Hrůza PetrTJ OP Prostějov656747773  49
14.Trávníček MichalSokol Drnovice1136 452323338
15.Oplocký Petr ml.Sokol Němčice464222 383737
16.Vlach ZdeněkSokol Němčice4363826232336
17.-18.Palásek JaromírSokol Němčice5744354232335
 Kadlík VladimírSokol Němčice 527 353 7335
19.Válek VítSokol Němčice1134    673 34
20.-21.Vejmola PavelTJ OP Prostějov         131932
 Benek TomášTJ OP Prostějov5 23334743232
22.Zítka TomášSokol Kojetín9 7113      30
23.Vaculík FilipSK Slatina 967 7     29
24.Doležal AloisSokol Němčice3322232253 23
25.Stužka Oldřich st.TJ OP Prostějov7  6   54  22
26.Přidal JiříSokol Němčice2 23422332221
27.-29.Masařík LukášTTC Komořany  109       19
 Richter AntonínSokol Němčice 24 33322  19
 Diviš MarekSokol Němčice3222222223319
30.-31.Přidal PetrSokol Němčice22432 2 2  17
 Srna AntonínSokol Drnovice554 3      17
32.Pořízek JosefSokol Němčice          1515
33.Beneš Jan st.Sokol Ondratice    5 2  5 12
34.-35.Gregor MichalSokol Brodek u PV523        10
 Oplocký Petr st.Sokol Němčice 242   2   10
36.-38.Benešová DagmarSokol Ondratice3 6        9
 Horák ZdeněkSokol Kojetín2  34      9
 Jelínek KarelSokol Brodek u PV 36        9
39.Kroupa LukášSokol Čechovice7          7
40.Kalinay VladimírSokol Němčice2 22       6
41.Válek JiříSokol Němčice  2    3   5
42.Brázdil JiříSK Přerov      4    4
43.-45.Florián MiroslavSokol Kojetín        3  3
 Lacina MartinTJ Svitavy      3    3
 Milar MartinSokol Ondratice3          3
46.-53.Fojtík VojtěchSlavia Kroměříž  2        2
 Kalousek ViktorSokol Drnovice 2         2
 Král OndřejTJ OP Prostějov2          2
 Kuchtíček JakubTTC Komořany         2 2
 Málek MiloslavSokol Němčice  2        2
 Šťastný PetrSokol Čechovice2          2
 Švécarová PavlaSokol Brodek u PV  2        2
 Navrátil AntonínSokol Ondratice          22


Konečné odměny:

PořadíOdměna
1.4 400 Kč
2.3 180 Kč
3.2 120 Kč
4.1 500 Kč
5.1 100 Kč
6.860 Kč
7.640 Kč
8.440 Kč
9.260 Kč
10.200 Kč
11.160 Kč
12.140 Kč

Přečteno: 5684x